TEKNOLOJİ ÇÖZÜMLERİ

Hedeflerinize ulaşmak istiyorsanız teknolojiden geri kalmayın.

Fikirlerinizin gerçeğe dönüşmesi için önünüzdeki teknoloji engellerini kaldırıyor ve teknoloji sorunlarınıza pratik çözümler getiriyoruz.

Hedefimiz «doğru yerde doğru teknolojiyi kullanmak»
İşe ihtiyacınız olan doğru teknolojiyi belirlemek ile başlıyoruz. İş yapınızı detaylı şekilde analiz ediyor, sonrasında tam olarak ihtiyaçlarınızı karşılayacak, tüm iş süreçlerinizi hızlandırmanızı, daha verimli ve kolay yönetmenizi sağlayacak size özel yazılım çözümleri üretiyoruz.

Müşterilerinizin kullanıcı deneyimini yükseltmek, sadakatlerini kazanmak, potansiyel müşterilerinize ulaşmak ve işinizi büyütmek için teknoloji geliştiriyoruz.

  • WEB SİTESİ GELİŞTİRME
  • E-TİCARET SİTESİ GELİŞTİRME
  • ÖZEL YAZILIM GELİŞTİRME
  • MOBİL UYGULAMA GELİŞTİRME
  • HOSTING HİZMETLERİ

“İşletmeniz İnternet’te değilse, işletmeniz işin dışında kalacaktır.”
Bill Gates

SORUNLARINIZI ÇÖZÜYORUZ

“İşimizi dijitale taşımak istiyoruz.”
“Web sitemiz eski ve modası geçmiş görünüyor.”
“Web sitemiz bizim markamızı yansıtmıyor.”
“Web site tasarımımızı yenilemek istiyoruz.”
“Web sitemiz mobil cihazlarda çalışmıyor.”
“Web sitemizin kullanımı zor.”
“Platformumuzun sınırlamaları işimizi yapmamıza engel oluyor.”
“Web sitemiz yavaş çalışıyor.”
“Ürünlerimizi web sitesi üzerinden satmak istiyoruz.”
“Yeni bir web sitesi için bir yıl bekleyecek vaktimiz yok.”

character computer 2
web siteleri tasarlıyoruz.

WEB SİTESİ & E-TİCARET
GELİŞTİRME

BUNLARI BİLİYOR MUYDUNUZ?

Web sitelerinin %43’ü WordPress kullanıyor
WordPress, 2023’te dünyadaki tüm internet web sitelerinin %43’ünü oluşturmaktadır. BBC America, Vogue, Sony Music, Groupe Renault, The Walt Disney Company, Toyota Motors Brasil, Microsoft News Center, Bata, Marks & Spencer for Business, The New York Times, MTV News gibi dev markalar blog yazarken ya da web sitesi platformu olarak WordPress’i tercih ediyor.

e-Ticaret Pazar Lideri: WooCommerce
En popüler 1 milyon e-Ticaret sitesinin %23’ü WooCommerce kullanıyor. *BuiltWith

Yenilikçi B2C ve B2B markalar için ileri teknoloji web sitesi ve e-Ticaret geliştirme hizmetleri sunuyoruz. Alanında en deneyimli yazılımcılarla çalışıyoruz.

WordPress ve WooCommerce tabanlı web siteleri konusundaki uzmanlığımız ile gurur duyuyoruz. Küçük veya büyük fark etmeksizin her ölçekteki web sitenizi, tamamen size özel, sizin ihtiyaçlarınız ve talepleriniz doğrultusunda, amacına uygun, sizi rakiplerinizin önünde konumlandıracak, özgün, modern ve fonksiyonel şekilde tasarlıyoruz.

website logos blck 2 1
fue trg img

NEDEN BİZİ TERCİH
ETMELİSİNİZ

WordPress Uzmanlarıyız – size özel çözümlerimiz ile platformun sınırlarını kaldırıyor ve sizin için WordPress’i teknolojinin merkezi haline getiriyoruz.

Uygun maliyetli web siteleri oluşturmak için WordPress’in gücünden yararlanıyoruz.

20 yılı aşkın süredir, ziyaretçileri müşteriye dönüştüren yüksek performanslı web siteleri tasarlıyor ve geliştiriyoruz.

Farklı sektörlerde, tüm dijital ihtiyaçlarınızı çözebilecek bilgi birikimine ve geniş bir deneyime sahibiz.

Duyarlı Web Tasarım – Masaüstü bilgisayarlar, tabletler ve akıllı telefonlar ile uyumlu çalışan, özenle tasarlanmış çekici ve erişilebilir web siteleri oluşturuyoruz.

İhtiyaçlarınıza ve isteklerinize göre özelleştirilmiş web siteleri tasarlıyoruz.

Web sitenizi canlı yayına aldıktan sonra en iyi verimi alabilmeniz için – sizlere SEO ve bakım güncelleme hizmetleri de sunuyoruz.

Alt yapınıza uygun, yüksek hızlı, güvenilir ve kesintisiz web hosting hizmetimizin yanında ayrıca 7/24 teknik destek hizmeti sunuyoruz.

ÖZEL YAZILIM GELİŞTİRME

Farklı sektörlerdeki şirketlerin ihtiyaçlarına yönelik geliştirdiğimiz özel yazılım çözümlerimiz ile bilişim alt yapınızı en son teknolojiyle güçlendiriyor, operasyonel işlerinizi dijital dünyaya taşıyarak sizlere hem zamandan hem de maliyetten tasarruf etme imkanı sağlıyoruz.

İster sıfırdan özel bir yazılım çözümüne ihtiyacınız olsun, ister karmaşık iş süreçlerinizi yönetmenin daha kolay bir yolunu arıyor olun, her türlü zorluğun üstesinden gelecek alanında uzman yazılımcı ekibimizle deneyimi ve bilgi birikimini bir araya getiyoruz.

Proje analizinden başlayarak, mükemmel ve hatasız bir sonuca ulaşmak için ekibinizin bir uzantısı olarak çalışıyoruz. İş analizinden eksiksiz bir çözüm geliştirilmesine, projenizin test edilmesine ve devreye alınmasına kadar yazılım geliştirme aşamalarının her adımında sizlere yardımcı oluyoruz.

  • IT STRATEJİ DANIŞMANLIĞI
  • ÖZEL YAZILIM GELİŞTİRME
  • ÜRÜN MÜHENDİSLİĞİ
  • SİSTEM ENTEGRASYONU
development logos blck
coding section banner

HOSTİNG HİZMETLERİ

Tümüyle yönetilebilir yüksek performanslı Linux Web Hosting hizmetlerimiz ile sizlere sorunsuz bir sunucu barındırma deneyimi yaşatıyoruz. Bütçenize uygun web hosting paketlerimiz içinde ayrıca ÜCRETSİZ SSL Sertifikası, SINIRSIZ Email Hesabı açma ve ÜCRETSİZ Yedekleme hizmetlerinden faydalanmanızı sağlıyoruz.

Verilerinizin korunduğundan emin olmak için sektörün en hızlı ve en güvenilir barındırma platformuyla ortaklık yapıyoruz. Üst seviye disk yapıları ile ihtiyacınız olan en güvenli alt yapılarda sizlere hizmet veriyoruz. Veri kaybı riskinizi azaltmak için bilgilerinizi periyodik olarak yedekliyoruz, bu yedekleme işlemi sayesinde eski yedeklerinize dilediğiniz zaman dönebiliyorsunuz.

Sizlerin sadece işinize odaklanmanızı istiyoruz. Web sitelerinizi güvenle barındırabilmeniz için sunucularınızı tam güvenlikli ve 7/24 biz yönetiyoruz. Yazılımların her zaman güncel kalması için yaptığımız periyodik güncelleme ve bakım çalışmaları sayesinde web sitenizde meydan gelebilecek sorunlarını önceden tespit ediyor, anında aksiyon alan uzman ekibimiz sayesinde siz daha sorunun ne olduğunu bile fark etmeden tüm sorunları hızlı bir şekilde çözüyoruz.

hetzner logo award
hosting services bg
fu2e footer img

Sizin için
Dijitalleştiriyoruz...

Aklınızda bir proje mi var? Hayalinizdeki fikirleri hayata geçirecek deneyimli bir dijital ekibe mi ihtiyacınız var? İşinizi kolaylaştıracak bir websitesi veya özel bir yazılım mı yaptırmak istiyorsunuz? Markanız dijital dünyada yetersiz mi kalıyor?

Sektördeki 20 yıllık tecrübemizle sizlerin tüm dijital fikirlerini gerçeğe dönüştürüyor ve hayallerinizi hayata geçiriyoruz.