PAZARLAMA ÇÖZÜMLERİ

Sitenize daha çok ziyaretçi çekin, potansiyel müşterilerinize ulaşın ve satışlarınızı artırın.

Web siteniz için bir yatırım yaptınız – şimdi bu yatırımın karşılığını fazlasıyla alma zamanı! Arama motoru optimizasyonu ve tıklama başına ödemeli reklam stratejileri geliştirmekten dönüşüm optimizasyonu ve sosyal medya stratejilerine kadar, online marka bilinirliğinizi artırmanız, sektörünüzdeki imajınızı güçlendirmeniz ve potansiyel müşterilerinizi müşterilere dönüştürmeniz için markanıza özel akıllı dijital pazarlama çözümleri sunuyoruz.

Dijital pazarlama tekniklerinin nasıl geliştiğini takip ediyoruz, her dijital pazarlama taktiğini kendi başına kullanmanın ötesine geçiyoruz. Hedef kitleniz için kesintisiz bir deneyim oluşturmak amacıyla; içerik pazarlaması, arama motoru optimizasyonu, dijital reklamcılık, sosyal medya pazarlaması ve web sitesi optimizasyonunu birleştiren ortak bir hedefe yönelik entegre bir dijital pazarlama yaklaşımı ile satışlarınızı hızlıca artırmanıza ve potansiyel müşterilerinize ulaşmanıza yardımcı oluyoruz.

Doğru kitleye, doğru platformda, doğru mesaj ile ulaşmanızı sağlayacak dijital pazarlama teknikleri kullanıyor ve minimum bütçe ile maksimum verim almanızı sağlıyoruz.

 • DİJİTAL REKLAM YÖNETİMİ
 • ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU (SEO)
 • SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ
 • İÇERİK ÜRETİMİ
 • EMAIL PAZARLAMA

“Online satılmayan her şeye ulaşmak çok zor.”
Jeff Bezos

artırıyoruz.
character ppc

TIKLAMA BAŞI MALİYET REKLAMLARI

Tıklama Başı Maliyet (TBM) reklamları ile potansiyel müşterilerinize hızlıca ulaşın.

Sadece reklamlarınızı tıklayan kullanıcılar için ödeme yapmanıza imkan sağlayan TBM reklamları ile markanızın online mecralardaki potansiyelini en üst düzeye çıkarıyoruz.

Arama motorlarında sıralamanızı yükselten, potansiyel müşterilerinize ulaşan, web sitesi trafiğinizi ve satışlarınızı artıran uygun maliyetli TBM reklam kampanyaları oluşturma konusunda uzmanız.

Hızlı sonuç elde etmenizi sağlayan TBM reklam hizmetlerimiz sadece Google Arama Ağı Reklamları’nı yönetmek ile sınırlı olmayıp, en yüksek performansı elde edebileceğiniz Google Alışveriş Reklamları’ndan Yeniden Pazarlama Reklamları’na, Instagram reklamlarından YouTube reklamlarına kadar – her çeşit ücretli reklam yönetimini içermektedir.

 • GOOGLE ADS REKLAM YÖNETİMİ
 • SOSYAL MEDYA REKLAM YÖNETİMİ
 • RAPORLAMA & OPTİMİZASYON
ads logos blck 2
google-partner-logo

GOOGLE TARAFINDAN ONAYLI

GOOGLE REKLAM SERTİFİKALI UZMANLAR

Markanızı daha fazla potansiyel müşteriye ulaştırmak için reklamlarınız alanında uzman Google sertifikalı profesyoneller tarafından yönetiliyor. Stratejik Google reklam kampanyalarımız ile web sitenize doğru trafik sağlayarak satışlarınızı artırıyoruz.

GOOGLE SERTİFİKALI UZMANLAR

Tecrübeli ve başarısı kanıtlanmış Google Reklam uzmanlarımız reklamlarınızı ihtiyaçlarınıza göre kurguluyor.

GÜNCEL GELİŞMELERİ TAKİP

Dijital yeteneklerimizi sürekli geliştirmek için Google’ın güncel eğitim kaynaklarını kullanıyoruz.

GOOGLE İLE DOĞRUDAN İLETİŞİM

Google yetkili temsilcimiz ile 7/24 iletişim kurabiliyoruz.

BUNLARI BİLİYOR MUYDUNUZ?

Tüketicilerin %87’si bir ürün ya da hizmeti bulmak için internete giriyor.

İnternet üzerinden yapılan aramaların %88,69’u Google arama motorunda yapılıyor. *Statista

Ücretli reklamlar marka bilinirliğini %80 oranında artırabiliyor.

TBM reklamlarından gelen ziyaretçilerin organik ziyaretçilere göre bir ürünü satın alma olasılığı %50 daha yüksektir.

Yeniden Pazarlama Reklamları dönüşümü %150 oranında yükseltiyor.

Facebook aylık 2.96 milyardan fazla aktif kullanıcısı ile dünya çapında en fazla kullanılan sosyal medya platformudur. *Statistica

Instagram aylık 1 milyar aktif kullanıcısı ile dünyanın en popüler sosyal medya platformlarından biridir. *Statistica

SORUNLARINIZI ÇÖZÜYORUZ

“Potansiyel müşteri adaylarımıza ulaşamıyoruz.”
“Web sitem neden Google Arama’da bulunmuyor?”
“Sosyal medyada nasıl bir mesajla doğru kitleye ulaşacağımızı bilemiyoruz.”
“Müşterilerimize nasıl daha iyi içerik oluşturabiliriz?”
“Reklamlarımızı doğru şekilde kurguladığımıza emin değiliz.”
“TBM reklamlarından daha yüksek geri dönüşler almak istiyoruz.”
“Reklamlarımızın görünürlüğünü nasıl artırabiliriz?”
“Ortalama Tıklama Başı Maliyetimiz (TBM) neden bu kadar yüksek? TBM’i nasıl düşürebiliriz?”
“Reklamlarımızın dönüşümünü nasıl ölçeriz?”
“Farklı çeşit Instagram reklamları kurgulamak istiyoruz.”
“Facebook reklamlarımızın kalitesini ve performansımızı nasıl artırırız?”

ARAMA AĞI REKLAMLARI

Rakiplerinizden daha görünür olun. Potansiyel müşterilerinizin yaptığı aramalarda her zaman en üstte yer alın. Doğru kitlelere ulaşarak web sitenize kaliteli trafik çekin. Satışlarınızı artırın.

GÖRÜNTÜLÜ REKLAMLAR

“Görüntülü Reklam Ağı” ile reklamlarınız milyonlarca web sitesinde görünür olsun. Hem marka bilinirliğinizi artırın hem de web sitenizde doğru trafik artışı elde edin.

YENİDEN PAZARLAMA REKLAMLARI

Satış yapmak için ikinci bir şans yakalayın. Web sitenizi ziyaret etmiş potansiyel müşterilerinize tekrar ulaşın ve onları gerçek müşterilere dönüştürün.

ALIŞVERİŞ REKLAMLARI

Perakende ürünlerinizle ilgili yapılan aramaları doğrudan ürün satışlarına dönüştürün. Google Alışveriş Reklamları ile Google’ı ürün kataloğunuz haline getirin. Satışlarınızı maksimuma çıkarın.

YOUTUBE REKLAMLARI

Dünyanın en çok ziyaret edilen ikinci web sitesi YouTube’da video reklamları ile hedef kitlenize ulaşın. Marka görünürlüğünüzü artırın. Web sitenize doğru trafik çekin.

FACEBOOK REKLAMLARI

Potansiyel Müşteri Adayları, Artan Satışlar, Global Hedef Kitleler. Facebook sayfanızda “beğeniler” oluşturmaktan daha fazlasına odaklanın. Stratejik kampanyalar ile gelirinizi artırın.

INSTAGRAM REKLAMLARI

Her üç kullanıcıdan biri Instagram’da reklamı yapılan bir ürünü gördükten sonra satın alma yapıyor. Instagram reklamları ile potansiyel müşterilerinize ulaşın. İşinizi büyütün.

LINKEDIN REKLAMLARI

Sektörünüzdeki profesyonellere ve şirketlere en hızlı şekilde ulaşın. İşletmenizi LinkedIn’de tüm dünyaya tanıtın. Sektörünüzdeki itibarınızı yükseltin. Satış bağlantılarınızı artırın.

fu2e gma laptop

NEDEN BİZİ TERCİH
ETMELİSİNİZ

Hedeflerinize uygun kullanacağınız en doğru reklam kanallarını belirliyor, doğru reklam modelleri kullanarak doğru zamanda, doğru yerde ve doğru mesajla işinizi büyütüyoruz.

Zekice kurgulanmış dijital reklamlar ve yaratıcı dönüşüm oranı optimizasyonu ile daha fazla para kazanmanıza yardımcı oluyoruz.

Bütçenizi ekonomik ve verimli bir şekilde yöneterek markanıza maksimum fayda sağlayan dijital reklamlar kurguluyoruz.

Reklamlarınızın doğru zamanda doğru yerlerde gösterilmesini ve doğru kişileri hedeflemesini sağlıyoruz.

Bütünleşik bir dijital pazarlama yaklaşımı ile farklı dijital kanallarda ortak hedefe hizmet eden kampanyalar kurguluyoruz.

Reklam kampanyaları oluştururken ve yönetirken, tıklamadan dönüşüme kadar tüm kullanıcı deneyimini ve marka imajınızı göz önünde bulunduruyoruz.

Kampanyalara yönelik bütünleşik pazarlama yaklaşımı ile müşterilerinizin markanız ile etkileşimde bulunmalarını sağlıyoruz.

Reklam kampanyalarınızda Tıklama Başı Maliyetinizi düşürürken, Tıklama Oranınızı yükseltiyoruz.

Tıklama Başı Maliyet reklam harcamalarınızda kontrolü yeniden kazanmanıza yardımcı oluyoruz.

Ayrıntılı aylık raporlar hazırlayarak sizi gelişmelerden haberdar ediyoruz.

350

milyon fotoğraf
Facebook'a her gün
yükleniyor

5

milyar video
Youtube'da her gün
izleniyor

seo section banner
seo logos new

ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU

İşletmenizi Google’da üst sıralara taşıyın.

Google arama sonuçlarında web siteniz kaçıncı sırada yer alıyor? Hedef kitlenizin yaptığı Google aramalarında web siteniz görünüyor mu? Zaman ve para harcayarak kaliteli bir web sitesi yaptırmış olabilirsiniz ancak web siteniz Google’da görünmüyorsa boşa kürek çekiyorsunuz, daha da kötüsü potansiyel müşterilerinizi kaçırıyorsunuz.

Hedef kitleniz Google’da ürünlerinizi ve hizmetlerinizi aradığında en üst sıralarda yer alın. Google’ın belirlediği algoritmalar doğrultusunda web sitenizi arama motoru sonuç sayfalarında üst sıraya taşıyoruz. Markanızın internette görünürlüğünü artırıyor ve rakiplerinize fark atmanızı sağlıyoruz. Efektif bir SEO çalışmasıyla web sitenizi görünür olmanın ötesinde doğru kişilerin karşına doğru konumda çıkarıyoruz.

SEO yatırımınızın sizlere uzun vadede maksimum kazanç sağlaması için sabır ve titizlikle çalışıyoruz. Anahtar kelime araştırması ile başlıyor, içerik optimizasyonu ve kaliteli link çalışmaları ile web sitenize daha fazla ziyaretçi çekiyor, daha fazla potansiyel müşteri adayı oluşturuyor ve satışlarınızı artırıyoruz.

 • WEB SİTE SEO DENETİMİ
 • SİTE İÇİ SEO
 • SİTE DIŞI SEO
 • RAPORLAMA & OPTİMİZASYON

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Sosyal medyada görünürlüğünüzü ve etkileşimlerinizi artırın.

İster küçük yerel bir işletme olun ister büyük global bir şirket olun, istatistikler şunu açıkça ortaya koyuyor: Müşterileriniz sosyal medya dünyasında!

Sosyal medyada sesini ne zaman, hangi mecrada ve nasıl duyuracağını bilen bir marka olun. Markanızın yer alması gereken sosyal medya platformlarını belirliyoruz. Hedef kitlenizi genişleten etkili bir sosyal medya stratejisi oluşturarak sosyal medyadaki varlığınızı güçlendiriyoruz.

Sosyal medya hesaplarınızın yönetimi için vaktiniz yok ise – takipçilerinizi ve marka bilinirliğinizi artırmak, web sitenize doğru trafik çekmek, potansiyel müşterilerinize ulaşmak için yaratıcı ve etkileyici içeriklerle tüm sosyal medya hesaplarınızı yönetiyoruz.

Marka kimliğinizi yansıtan özgün ve kaliteli içerikler oluşturuyor, ilgi çekici sosyal medya grafikleri tasarlıyor ve markanız adına düzenli paylaşımlar yapıyoruz. Sıfırdan sosyal medya hesaplarınızı oluşturuyor ya da var olan hesaplarınızı baştan sona optimize ediyoruz. Hedef kitleniz ile organik bağ kurmanıza, marka bilinirliğinizi artırmanıza, müşteri kitlenizi genişletmenize ve satışlarınızı artırmanıza yardımcı oluyoruz.

 • SOSYAL MEDYA PLANLAMASI
 • SOSYAL MEDYA İÇERİK ÜRETİMİ
 • SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMLARI
 • RAPORLAMA & OPTİMİZASYON
social marketing section banner
character content writing

İÇERİK ÜRETİMİ

SEO uyumlu, kullanıcı deneyimi odaklı, özgün ve kaliteli içerikler ile dönüşüm oranlarınızı artırın.

Markanızı tanıtırken verdiğiniz her mesaj önemlidir. Marka hikayenizden web site içeriklerinize, reklam metinlerinizden ürün açıklamalarınıza ve sosyal medya içeriklerinize kadar marka kimliğinizi yansıtan, hedef kitlenize bilgi verici, ilgi çekici ve güven oluşturan içerikler üretiyor ve marka değerinizi artırıyoruz.

İster yepyeni bir web sitesi kuruyor ister mevcut web sitenizi yeniliyor olun, deneyimli metin yazarlarımız tarafından yazılmış güncel SEO kurallarına uygun, markanıza özel, özgün ve kaliteli içeriklerle hedef kitlenize ulaşmanızı sağlıyoruz. Hedef kitlenizin ve arama motorlarının web sitenizi daha kolay bulabilmesi için doğru anahtar kelimeleri seçiyor ve doğru yerde kullanıyoruz.

 • MARKA HİKAYESİ OLUŞTURMA
 • SEO UYUMLU İÇERİKLER
 • WEB SİTESİ İÇERİĞİ
 • ÜRÜN AÇIKLAMASI
 • BLOG & MAKALE İÇERİĞİ
 • REKLAM METNİ OLUŞTURMA
 • SOSYAL MEDYA METİN YAZARLIĞI

EMAIL PAZARLAMA

Kısa, açık ve doğrudan amaca yönelik.

Markanızın email pazarlama kampanyalarını oluşturmak, göndermek ve takip etmek için zamanınız ve uzmanlığınız yok ise email pazarlama stratejilerinizi ve yönetimini biz profesyonellere bırakın. Sizin için göz alıcı email tasarımları yaratıyor, kaliteli içerikler oluşturuyor ve yüksek dönüşüm oranları getiren başarılı email kampanyaları oluşturuyoruz.

Özel kampanyalar ve indirimler, haber bültenleri, etkinlik bilgileri, müşteri takipleri ve daha fazlası… Doğru ve güçlü bir email pazarlama stratejisiyle markanızı büyütüyor, marka sadakati ve güveni yaratmanıza yardım ediyoruz.

 • MOBİL UYUMLU EMAIL TASARIMI
 • İÇERİK ÜRETİMİ
 • KAMPANYA YÖNETİMİ
 • WEB SİTESİ ENTEGRASYONU
 • E-TİCARET OTOMASYONU
 • RAPORLAMA & OPTİMİZASYON
mailchimp logos edited
email marketing img
fu2e footer img

Sizin için
Dijitalleştiriyoruz...

Aklınızda bir proje mi var? Hayalinizdeki fikirleri hayata geçirecek deneyimli bir dijital ekibe mi ihtiyacınız var? İşinizi kolaylaştıracak bir websitesi veya özel bir yazılım mı yaptırmak istiyorsunuz? Markanız dijital dünyada yetersiz mi kalıyor?

Sektördeki 20 yıllık tecrübemizle sizlerin tüm dijital fikirlerini gerçeğe dönüştürüyor ve hayallerinizi hayata geçiriyoruz.