STRATEJİ DANIŞMANLIĞI

Büyüme stratejilerimiz başarı getirir.

İşinizi ve sorunlarınızı doğru bir şekilde anlayabilmek için sizinle tam bir iş birliği içinde yol alırız. Fikirlerinize odaklanır ve bunlar doğrultusunda başarıyı kaçınılmaz kılacak dijital büyüme stratejileri geliştiririz.

İşe markanızı tanıyarak başlarız. Markanızın hikayesi nedir? Sektördeki rakipleriniz kimler? Sizi diğer markalardan farklı ve özel kılan özellikler neler? Hedef kitleniz kimler? Hangi kanallar üzerinden potansiyel müşterilerinize ulaşılır? Tüm bu soruların yanıtlarını bulup, sonrasında büyüme fırsatlarını tanımlayan markanıza özel bir strateji planı oluştururuz.

Marka stratejisinden start-up danışmanlığına, sosyal medya stratejisi oluşturmaktan iddialı reklam kampanyaları hazırlamaya kadar dijital ortamlarda markanızın atacağı her adımda size yol göstermeye her daim hazırız.

  • DİJİTAL STRATEJİ DANIŞMANLIĞI
  • MARKA OLUŞTURMA
  • DİJİTAL PAZARLAMA YOL HARİTASI
  • E-TİCARET SATIŞ STRATEJİLERİ
  • SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIĞI

“Birçok şirket zaman içerisinde başarıyı yakalayamıyor. Temelde neyi yanlış yapıyor? Genellikle, geleceği kaçırıyorlar.”
Larry Page

STRATEJİ ÇÖZÜMLERİMİZ

strategy consulting 1

DİJİTAL STRATEJİ
DANIŞMANLIĞI

Dijital stratejiye yatırım yapmak, şirketinizin büyümesine yardımcı olmanın en iyi yollarından biridir. Bunu farkında olarak markanızın gelişmesi için sahip olduğumuz zengin bilgi birikimimizle harekete geçiyoruz. Markanız için doğru ve etkili dijital stratejiler oluşturarak hem marka itibarınızı artırıyor hem de işiniz için başarılı bir dijital dönüşüm gerçekleştiriyoruz.

MARKA OLUŞTURMA

Marka oluşturma stratejilerimiz sadece markanızın sesini ve tüketici farkındalığını artırmakla kalmaz, aynı zamanda ona bir kimlik ve değer kazandırır. Hedef kitlenizin markanızın kişiliğini bütünüyle görmesine ve deneyimlemesine yardımcı oluyoruz.

strategy branding 2
strategy digital road 3

DİJİTAL PAZARLAMA
YOL HARİTASI

Teknolojinin ilerleme hızı ve artan dijitalleşme, tüketici alışkanlıklarının değişmesine sebep oluyor. Her sektörde etkisini gösteren bu hızlı değişime ayak uydurmanız, farkındalık yaratmanız, etkileşim sağlamanız ve satış yapmanız için ihtiyaçlarınızı analiz edip markanıza özel dijital dönüşüm yol haritası hazırlıyoruz.

E-TİCARET SATIŞ
STRATEJİLERİ

Satışlarınızı artırmanın yolları nelerdir? Bu sorunun doğru cevabını biliyoruz. Online satış yapan bir mağaza iseniz satışlarınızı hemen mercek altına alıp, maksimum dönüşümün gerçekleşeceği noktaları analiz ediyoruz. Hedefleriniz doğrultusunda, ihtiyacınız olan satış planını oluşturuyor ve bu planın hayata geçirilmesine yardımcı oluyoruz.

strategy ecommerce sales nw 4
strategy social meida 5

SOSYAL MEDYA
DANIŞMANLIĞI

Sosyal medyadaki varlığınız, markanızın dijital dünyadaki sesidir. Hedef kitlenizi analiz ederek, markanızın yer alması gereken sosyal medya platformlarını seçiyoruz. Ardından markanızın bu mecralarda güçlü olması için etkili bir sosyal medya stratejisi oluşturuyoruz.

fu2e footer img

Sizin için
Dijitalleştiriyoruz...

Aklınızda bir proje mi var? Hayalinizdeki fikirleri hayata geçirecek deneyimli bir dijital ekibe mi ihtiyacınız var? İşinizi kolaylaştıracak bir websitesi veya özel bir yazılım mı yaptırmak istiyorsunuz? Markanız dijital dünyada yetersiz mi kalıyor?

Sektördeki 20 yıllık tecrübemizle sizlerin tüm dijital fikirlerini gerçeğe dönüştürüyor ve hayallerinizi hayata geçiriyoruz.