Yazılım Geliştirme | Web Tasarım | eTicaret | İçerik Üretimi | Sosyal Medya Yönetimi | Dijital Reklam Yönetimi | Basılı Yayın Tasarımı

JACADI PARIS TÜRKİYE

Firma Hakkında:
Dünyaca tanınmış Fransız bebek ve çocuk markası Jacadi Paris, 1976’dan beri çocukluğun büyüsünü ve muzipliğini yansıtan kıyafetler, aksesuarlar, ayakkabılar ve çocuk odası ürünleri tasarlamaktadır. Hem günlük hem de özel günler için tasarlanan Jacadi Paris koleksiyonları 0-12 yaş arası kız ve erkek çocuklara hitap etmektedir. Bugün Jacadi Paris’in 39 ülkede dünyanın en güzel şehirlerinde 270 butik mağazası bulunmaktadır.

İhtiyaç:
Jacadi Paris Türkiye’nin e-Ticaret sitesi, firmanın teknolojik ve modern yaklaşımını yansıtmıyordu. Eski kullanılan e-Ticaret altyapısında, sitede alışverişi tamamlama ve hız problemleri mevcut idi. İçerik ve tasarım seçenekleri kısıtlıydı. Bu sebepler nedeni ile birçok potansiyel satışı kaçırıyorlardı.

Jacadi Paris Türkiye, e-Ticaret sitesinde global tasarıma uygun olarak markalarını daha iyi anlatmak ve müşterilerine daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunmak istiyordu. Ayrıca e-Ticaret sitesine daha çok trafik çekmek ve potansiyel müşterine ulaşmak için dijital pazarlama stratejisi oluşturacak bir ajansa ihtiyaçları vardı.

Çözüm:
Jacadi Paris Türkiye için global tasarıma uygun, altyapısı sağlam ve güvenli özel bir e-Ticaret yazılımı geliştirildi. SEO uyumlu bir altyapı ile geliştirdiğimiz, kullanıcı deneyimi odaklı, mobil uyumlu, güvenli ve hızlı bir e-Ticaret sitesi çalışmasını başarı ile tamamladık. Markayı ve ürünlerin sahip olduğu özellikleri anlatan bilgi verici site içerikleri hazırlandı. Hızlı yüklenen sayfalar ile kullanıcı deneyimini iyileştirirken aynı zamanda siteden hemen çıkma oranlarını minimuma düşürüldü.

Jacadi Paris Türkiye’nin kullanmakta olduğu NEBİM muhasebe programı ve e-Ticaret sitesi entegrasyon çalışması ile satış, stok ve cari hesapların otomatik olarak muhasebe programına aktarılması sağlandı.

Online marka bilinirliğini artırmak ve web sitesine potansiyel müşteri trafiğini sağlamak için Google Ads Reklamları, Sosyal Medya Reklamları ve Sosyal Medya Yönetim çalışmaları ile entegre bir dijital pazarlama stratejisi oluşturuldu.

Sonuç:
Uygulanan başarılı dijital pazarlama planı sayesinde; 2022 Kasım ayında, online alışveriş geliri bir önceki yıla göre %498,90 oranında arttı. Jacadi Paris Türkiye, dijital çalışmaları için ajansımızdan hizmet almaya devam etmektedir.

TÜM PROJELERİ GÖSTER