conceptteam website s

Web Site Tasarımı | eTicaret | İçerik Üretimi

CONCEPT TEAM

“Fine Catering & Event Consulting”

Firma Hakkında:
2005 yılında hayalleri peşine düşen üç ortak tarafından kurulan Concept Team, Türk ve Dünya mutfağı lezzetlerini harmanlayıp, farklı kültürden misafirlerini Türk misafirperverliği ile en iyi şekilde ağırlamaktadır. Concept Team, “Etkinlik ve Mekan Danışmanlık Servisleri”, “Gurme Rotası” ve “Yemek Atölyesi” alanlarında hizmet verirken, kendini sürekli yenileyerek benzersiz deneyimler sunmaktır.

İhtiyaç:
Concept Team web site tasarımı, markanın kurumsal kimliğini ve değerlerini yansıtmıyordu. Concept Team ziyaretçilerine ürünlerinin ve hizmetlerinin tanıtıldığı bilgilendirici, kolay kullanımlı ve mobil uyumlu bir web sitesi yaptırmak istiyordu.

Çözüm:
İlk aşamada, Concept Team hakkında bilgilendirici bir içerik oluşturmak için birlikte bir çalışma yapıldı. İkinci aşamada, markanın kurumsal kimliğini doğru bir şekilde yansıtan, fonksiyonel, mobil uyumlu, iki dil seçenekli, modern ve amacına uygun bir web sitesi tasarlandı.

Sonuç:
Markanın kurumsal kimliği ile uyumlu yeni web sitesi, responsive tasarım ile kusursuz bir kullanıcı deneyimi sunuyor. Sürdürdüğümüz dijital projelerin yanı sıra Concept Team markasına online pazarlama stratejileri geliştirmeye devam ediyoruz.

TÜM PROJELERİ GÖSTER
conceptteam nw blck