ags website s
agskitchen007
ags006
ags004
ags008

Web Site Tasarımı | SEO | Dijital Reklam Yönetimi | Sosyal Medya Yönetimi | Basılı Yayın Tasarımı | Email Pazarlama | 3D Tasarım | Web Hosting

ADVANCED GRANITE SOLUTIONS

“Exceeding Your Expectations”

Firma Hakkında:
15 yılı aşkın bir süredir ABD’nin Maryland eyaletinde konut ve işyeri inşaat projelerinin her türlü granit, mermer, kuvars ve onyx ihtiyacını karşılayan Advanced Granite Solutions, seçkin mekanlar dizayn etmeye olanak sağlayan geniş ürün yelpazesi ile yüzeylerin dekoratif kaplamalarını, mutfak tezgahları ve banyo tezgahları imalatını ve tasarımını gerçekleştirmektedir.

İhtiyaç:
Advanced Granite Solutions’ın web sitesi, firmanın teknolojik ve modern yaklaşımını yansıtmıyordu. Web sitesi mobil teknolojiler ile uyumlu değildi. Web sitelerinde kendilerini daha iyi anlatmak ve müşterilerine daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunmak istiyorladı. Web sitesine daha çok trafik çekmek ve potansiyel müşterine ulaşmak için dijital pazarlama stratejisi oluşturacak bir ajansa ihtiyaçları vardı.

Çözüm:
İlk web sitesini 2005 yılında yaptığımız Advanced Granite Solutions, sonrasında birçok dijital çalışma için ajansımızdan hizmet almaya devam etti. 2016 yılında yeni bir web sitesi çalışması için yine ajansımızı tercih ettiler. İlk aşama, kullanıcı dostu ve platform duyarlı modern bir web sitesinin geliştirilmesiydi. İkinci aşama, marka bilinirliğini artırmak ve web sitesine kaliteli trafik sağlamak için Google Ads Reklamları, Sosyal Medya Reklamları, Email Pazarlama ve Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) çalışmaları ile farklı dijital pazarlama taktikleri kullanarak ortak bir hedefe yönelik entegre bir dijital pazarlama stratejisinin oluşturulmasını içeriyordu. Üçüncü aşama, basılı reklam pano afişlerini ve broşür tasarımlarının dijital kanallar ile kavramsal bir bütünlük oluşturacak şekilde uyarlanması ve hazırlanması çalışmalarıydı.

Sonuç:
Organik trafik iki katına çıkarken, sosyal medya trafiği %89 arttı. Advanced Granite Solutions, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ve Tıklama Başı Maliyet (TBM) reklam çalışmaları ile altı aylık süre sonunda satışlarında % 77 artış elde etti.

TÜM PROJELERİ GÖSTER